Всеукраїнські змагання з кікбоксингу ІСКА «Файне місто Тернопіль»

НОВИНИ   Всеукраїнські

Всеукраїнські змагання з кікбоксингу ІСКА

«Файне місто Тернопіль»

Місто Тернопіль в термін з 10 по 12 травня 2019 року презентував Всеукраїнські змагання з кікбоксінгу ІСКА в яких прийняли участь Рівненська, Львівська, Хмельницька, Тернопільська області та шість районів Тернопільської області (Чортків, Борщів, Козова, Заліщики, Товсте).

Біля 100 спортсменів прийняли участь у трьох розділах лоу-кік, фул-контакт та лайт контакт.

Учасники змагання показали високий рівень технічної та тактичної підготовки в кікбоксингу. Родзинкою змагань став поєдинок між Чемпіонами Світу, Майстрами Спорту Міжнародного Класу з кікбоксингу Консевичем Юрієм (м.Рівне) та Стриєшиним Михайлом (м.Тернопіль).

А в цілому перше командне місце посіла команда СК «Тернопіль» - ТО ДЮСШ з літніх видів спорту (19 - золотих, 19 - срібних, 13 - бронзових медалей). Друге місце завоювала збірна команда Рівненської області (14 - золотих, 1 - срібна, 9 - бронзових медалей), На третьому місці команда Федерації кікбоксерів Тернопільщини (8 - золотих, 6 - срібних, 1 - бронзових).

Суддівство проведено на височайшому рівні за участю суддів міжнародної, національної та регіональної категорій.

«Палац спорту» м.Тернопіль очікує меценатів заходу пивоварня «Опілля», ПрАТ «Тернопільський молокозавод» «Молокія», Крутиголова П.Г., Папірника І.І. у наступному році.