52 золоті медалі і друге загальнокомандне місце здобула Україна на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA, який проходив 15-19 жовтня в м. Корк, Ірландія

НОВИНИ   Міжнародні

На чемпіонаті світу  ISKA 15-19 жовтня 2019 року в м. Корк, (Ірландія), Україна була представлена майже у всіх вікових та  вагових категоріях. Прапор України майорів нескінченну кількість разів як на татамі так і у ринзі.  Перші два дні, збірна України впевнено утримувала лідерство, та мала найбільшу кількість золотих нагород.

На превеликий жаль за крок до фіналу два заслужених майстри спорту отримали серйозні травми, та вимушені були  припинити свій виступ. За іронією долі сама на дві золоті нагороди ми поступилися збірній команді Англії.

Не зважаючи ні на що, збірна України виступила гідно, та повернулась додому здобувши не тільки друге-загальнокомандне місце і купу нагород, а й неймовірну повагу серед спортсменів усього світу!

Висловлюємо велику подяку спортсменам, тренерам та керівництву федерації за тяжку роботу, яка проводитися кожного  дня!